http://www.satyamstudio.cz/uploads//images/nbanner//46.jpg

Akce

Sledujte aktuálně jógové workshopy i jiné akce

Čchi-kung Letícího čápa 2.pokračování

Markéta Garguláková
sobota 3.3.2018
14:00-16:00hod. - 2.pokračování
Pokračování k prohloubení prožitku z tohoto krásného čchi-kung. 1. pokračování je určeno především pro účastníky workshopu ze dne 9.12.2017, ale také je možno přijít jako nový účastník.

W

Živá jóga pro uvědomění práce s horními končetinami

13.5.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga pro uvědomění práce s horními končetinami. Uvolníme a posílíme ramena a zápěstí. Propracujeme hodně opor o ruce a navnímáme práci s klenbou ruky.
Doporučení pro ty, kteří ve svém zaměstnání zapojují hlavně horní část těla, nebo pracují jednostraně (tedy převaha zapojení jedné ruky- zubař, tenista, kadeřnice) a také pro ty, kteří chtějí posílit své paže a ramena.
Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W

Živá jóga pro uvědomění práce s dolními končetinami

10.6.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga pro uvědomění práce s dolními končetinami. Uvolníme ztuhlé kyčle, stabilizujeme kolena a posílíme kotníky. Navnímáme práci s klenbou nohy a naučíme se jak uvolňovat ztuhlá a bolavá chodidla.
Doporučení pro ty, kteří ve svém zaměstnání zapojují hlavně dolní část těla, převážně stojí, nebo naopak jen sedí a ochuzují se o nutnou práci s dolními končetinami, nebo vnímají pravidelně pocity těžkých a oteklých nohou.
Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W

Májová jóga

Pavla Boďa Vanduchová
18:30 – 20:00 hod.
Speciální lekce jógy k 5 letému výročí působení Pavly v Satyam Jóga studiu. Lekce flow jógy pro pokročilé začátečníky až mírně pokročilé protkaná přechodovými sekvencemi zaměřující se na zkruty (twisty). Budeme twistovat, zamotávat se a nalézat radost z pohybu, ze sebe samých a vnímat rozdíl mezi tím, co můžu a musím. Nebude chybět ani úvodní chanting manter, závěrečná relaxace a meditace.

A