http://www.satyamstudio.cz/uploads//images/nbanner//46.jpg

Akce

Sledujte aktuálně jógové workshopy i jiné akce

ZIMNÍ POBYT S JÓGOU Sport & family hotel Josef **** / resort Sobotín

s Kateřinou Čajánkovou
Termín: 26. – 28.1.2018
Cena: 4590,-/ os.
Zveme Vás do zámeckého prostředí resortu Sobotín, který vás nadchne kouzelnou přírodní atmosférou parku, který je uzavřen jen pro hosty resortu. Praxe jógy bude probíhat uvnitř v hotelu Sidonie v krásném slavnostním sálu, kde máme zajištěn comfort pro pohodlné cvičení s pomůckami. V jóga praxi zapojíme principy Spirální jógy, která vychází z hatha jógy a budeme hojně využívat pomůcky, což je typické pro Iyengar jógu.

A

LETNÍ POBYT S JÓGOU Sport & family hotel Josef **** / resort Sobotín

s Kateřinou Čajánkovou
Termín: 31.5. – 3.6.2018
Cena: 6290,- / os.
Zveme Vás do zámeckého prostředí resortu Sobotín, který vás nadchne kouzelnou přírodní atmosférou parku, který je uzavřen jen pro hosty resortu. Praxe jógy bude probíhat venku (za příznivého počasí) přímo v těchto nádherných zahradách u jezera, které je součástí parku. Jógový program je koncipován do 6 bloků, které na sebe navazují. Vyúka jógy bude vedena v principech Spirální jógy, která vychází z praxe hatha jógy a ve využívání pomůcek, které je typické pro Iyengar jógu.

A

Čchi-kung Letícího čápa 1.pokračování

Markéta Garguláková
sobota 20.1.2018
14:00-16:00hod. - 1.pokračování
sobota 3.3.2018
14:00-16:00hod. - 2.pokračování
Pokračování k prohloubení prožitku z tohoto krásného čchi-kung. 1. pokračování je určeno především pro účastníky workshopu ze dne 9.12.2017, ale také je možno přijít jako nový účastník.

W

Živá jóga pro napřímení páteře

4.2.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga pro napřímení páteře, podporu uvolnění stažených oblastí beder a krku, protažení spodních zad a zesílení středu těla. Doporučení pro všechny, které dlouhodobě trápí bolesti zad, nebo mají sedavé zaměstnání, či jednostrannou pravo-levou zátěž. Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W

Živá jóga zaměřená na práci v oblasti hrudníku

4.3.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga zaměřená na práci v oblasti hrudníku, podpora jeho otevření a zkvalitnění dechu, uvolnění ztuhlé šíje a protažení v oblasti ramen a krku. Doporučení pro všechny, kteří pracují celodenně rukama před tělem a dochází ke zhuhnutí krku, také pro všechny, kteří se chtějí učit pracovat se svým dechem. Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W

SPIRÁLNÍ JÓGA a JÓGOVÁ TERAPIE

Kamila Neumannová
Sobota, neděle 17.-18.3.2018
Tradiční techniky jógy obohacené o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principy funkčních svalových řetězců v souladu s anatomií lidského těla. Učí anatomicky správnému držení těla a tím výrazně zlepší proudění energie a zvýší tak účinek cvičení nejen na naše tělo, ale napomáhá i zklidnění a vyladění naší mysli.

N

Živá jóga pro uvědomění práce s horními končetinami

13.5.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga pro uvědomění práce s horními končetinami. Uvolníme a posílíme ramena a zápěstí. Propracujeme hodně opor o ruce a navnímáme práci s klenbou ruky.
Doporučení pro ty, kteří ve svém zaměstnání zapojují hlavně horní část těla, nebo pracují jednostraně (tedy převaha zapojení jedné ruky- zubař, tenista, kadeřnice) a také pro ty, kteří chtějí posílit své paže a ramena.
Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W

Živá jóga pro uvědomění práce s dolními končetinami

10.6.2018
Nedělě 9:30 – 11:30 hod.
Kateřina Čajánková
Živá jóga pro uvědomění práce s dolními končetinami. Uvolníme ztuhlé kyčle, stabilizujeme kolena a posílíme kotníky. Navnímáme práci s klenbou nohy a naučíme se jak uvolňovat ztuhlá a bolavá chodidla.
Doporučení pro ty, kteří ve svém zaměstnání zapojují hlavně dolní část těla, převážně stojí, nebo naopak jen sedí a ochuzují se o nutnou práci s dolními končetinami, nebo vnímají pravidelně pocity těžkých a oteklých nohou.
Vhodné pro všechny jógové úrovně a pokročilosti, i pro začátečníky. Alespoň 3měsíční praxe jógy, nebo zkušenost v jakémkoli stylu jógy je velkou výhodou.

W