Jóga ve dvou
A

Jóga ve dvou

Neděle 25. 11. 2018 / 16:00 – 18:00 h.
Pavla Boďa Vanduchová a Lukáš Boďa

Chcete si vyzkoušet, jaké je to, když neprovádíte pozice sami na podložce, ale spolupracujete s druhým člověkem? Tápete občas, jestli je pozice prováděna správně? Popřípadě chcete představit jógu někomu z Vašeho okolí?
Během lekce budeme testovat své hranice a možnosti v pozicích, které na první pohled vypadají složitě, ale při bližším prozkoumání a vysvětlení je zvládne každý. Nacítění se na druhou osobu, podpora i vzájemná spolupráce, to jsou aspekty, které jóga ve dvou přináší. Díky pomoci druhé osoby dochází také k daleko hlubšímu protažení i pochopení jógových pozic.

Jóga ve dvou je určena pro všechny, kteří si chtějí zkusit jógu trošku jinak a nezáleží, jestli jste právě s jógou začali anebo jste pokročilí jogíni, pozice znáte či jste na józe úplně poprvé. Hlavním mottem je pobavit se, naučit se spolupracovat ve dvojici a koordinovat pohyby v pozicích. Vhodné jak pro páry, ale i kamarádky (kamarády) či rodinné příslušníky. Pokud nemáte parťáka či parťačku, můžete se také přidat, určitě Vám někoho najdeme.

Cena: 250,- /osoba

Informace a přihlášky: vanduchova.pavla@seznam.cz, tel. 737 967 067