Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu a východu
W

Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu a východu

18.11.2017 / 10:00 - 18:00 hod.
Kateřina Skotnicová

Tato metoda se jmenuje „3x3" a je zcela ucelenou metodou, která pracuje s pánevním dnem v rovině fyzické, psychosomatické/emoční a energetické. To je první „3" názvu metody. V rámci těchto rovin se pak pracuje s třemi patry těla. Především s pánevním dnem, ale také s chodidlem a krkem což je druhá „3" názvu. Cílem těchto jednodenních prožitkových seminářů je především zvědomění oblasti pánevního dna.

Ve fyzické rovině se naučíte lokalizovat tři základní svalové vrstvy pánevního dna, které pak za pomoci jemných cvičení budete hledat a aktivovat. Ženské pánevní dno je také citlivým emočním barometrem a tak v emoční rovině využijete bioenergetická cvičení, která napomáhají k uvolnění blokací v oblasti pánevního dna. V energetické rovině zaměříte svoji pozornost na práci s dechem, uvolňování i aktivování pánevního dna, pomocí jednoduchých cvičení z východních nauk jako je jóga a ženské tao. To vše podpořeno relaxací a hudbou.
Seminář je vhodný pro ženy všeho věku, které si chtějí prohloubit vnímání svého těla, zpevnit a posílit pánevní dno, jako prevence proti bolestem zad, inkontinenci a gynekologickým obtížím. Pomůže uvolnit napětí uložené v pánevní oblasti, naplno prožívat sexualitu, obnovit vitalitu a radost ze života. Na tomto semináři se pracuje se skupinou 12-14 žen.
Není vhodný pro těhotné ženy, dále ženy, které procházejí procesem umělého oplodnění  a ty, které jsou v péči psychiatra a berou psychofarmaka.
Kateřina Skotnicová je lektorkou Školy pánevního dna. Působí v Ostravě, kde vede především dlouhodobé 8 týdenní kurzy. Dále pořádá jednodenní semináře, i pobytové akce.

Cena: 1200,-
Přihlášení: katerina.yoga@seznam.cz

www.katerinaskotnicova.cz