Workshop – Jin a jang jógová praxe
W

Workshop – Jin a jang jógová praxe

11.11.2018 / Neděle 9:00 - 11:00 hod.
Jana Horáčková


Tento dvouhodinový workshop se zaměří na vyváženou cvičební praxi dvou stylů JIN a JANG. Ženský princip jin přináší do naší jógové praxe jemnost, laskavost a vnímavost. Naopak mužský princip jang nám pomáhá najít sílu, dynamiku a pevnost v pozicích.

Po úvodní meditaci a zklidnění začnete jangovou jógou, kdy své tělo zahřejete a očistíte za pomocí dechových technik. Projdete si Pozdrav slunci ve stylu Vinyasa jógy a poté objevíte sílu stojných klidových pozic. Dále si vyzkoušíte harmonizační techniku na aktivaci a probuzení energie v meridiánech. Po intenzivní ásanové praxi bude následovat sekvence pomalé a relaxační jin jógy, kdy se pokusíte setrvat v každé pozici od 3-5 minut. Postupně tak jemně protáhnete a ozdravíte pojivové tkáně. Na závěr celého workshopu necháte vše doznít v hluboké relaxační pozici - Šavásaně.

Spojením dvou stylů jógy jin a jang se vyrovnává energie uvnitř těla a pomáhá nám najít rovnováhu mezi silou a jemností v naší jógové praxi, která se pak současně přenáší do našeho života. Mužské a ženské energie jsou rovnoměrně spojeny prostřednictvím této praxe. Workshop je vhodný pro všechny jógové úrovně, včetně začátečníků.

cena: 300,-

Přihlášení: jogajana.cz@gmail.com
Úhrada: nejpozději do 4.11.2018 na účet č. 43-8189020297/0100, nebo v hotovosti kterékoli lektorce přímo v jóga studiu Satyam
VS: 1003
Poznámka pro příjemce: Jméno Příjmení účastníka