Akce
 • SESTAVA WORKSHOPŮ
  W
  SESTAVA WORKSHOPŮ
  21.BŘEZEN

  ÁSANY ZÁKLONOVÉ

  3.

  Sobota 21.3.2020
  8.30-12.00h.
  Elizabeth Székely
  Zvu Vás na dopolední workshop, kde probereme základní ásany záklonové a zkruty. V záklonech aktivujeme a stimulujeme žlázy nadledvinek, budujeme pohyblivost hrudní, bederní a křížové oblasti.

 • JÓGA NA SRI LANCE
  W
  JÓGA NA SRI LANCE
  21.BŘEZEN

  JÓGA POBYT NA SRÍ LANCE

  Mangrove Beach Cabanas
  Kateřina Čajánková a Živá jóga
  21. – 31.3. 2020

  Relaxujte, užívejte a jógujte! Milí jogíni a jogínky, čeká na vás stylový resort, který se nachází na samém jihu Srí Lanky, v blízkosti města Tangalle. Je umístěn přímo na pláži s výhledem na Indický oceán, na poloostrově v blízkosti lagun obklopen bujnou vegetací. Na pláži najdete restauraci s milým a přátelským personálem, která je k dispozici po celý den. Jógová praxe bude vedena ve středně pokročilé úrovni.

 • PŘIROZENÝ TANEC
  W
  PŘIROZENÝ TANEC
  28.BŘEZEN

  PŘIROZENÝ TANEC


  Adéla Jedličková
  28.3.2020
  10-13hodin
  Satyam studio Partyzánská

  Nechte se provést kouzlem přirozeného tance na hudbu, který má pozitivní účinky nejen na tělo, ale i na duši. Samotný pohyb napomáhá k uvolňování emocí a tlaku, který na psychiku vyvíjejí naše starosti.

 • SESTAVA WORKSHOPŮ
  W
  SESTAVA WORKSHOPŮ
  18.DUBEN

  OBRÁCENÉ POZICE

  4.

  Sobota 18.4..2020
  8.30-12.00h.
  Elizabeth Székely
  Zvu Vás na dopolední workshop obácených pozic. Obrácené pozice zlepšují prokrvení mozku, stimullujete hypofýzu, epifýzu a štítnou žlázu, propjasnují mysl. Posilujete nervový systém a oběhovou soustavu. Díváte se na svět z jiného úhlu pohledu... Pozice pro vitalitu a omlazení.

 • INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  A
  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  16-17.KVĚTEN

  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY


  16. - 17. 5. 2020 (Partyzánská)
  Pavla Boďa Vanduchová

  Víkend je určen pro všechny začátečníky a zájemce o jógu, kteří si chtějí osvojit základy jógové praxe. Na víkendu se naučíte základní jógové sekvence, včetně Pozdravu slunce. Dále budeme pracovat s dechem a naučíte se jednoduché dechové techniky, relaxační techniky a čeká Vás úvod do meditace. V rámci víkendu budou probírány a vysvětleny také základy jógové filosofie, včetně jógových principů.