Akce
 • INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  A
  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  12-13.ZÁŘÍ

  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY


  12.-13. září 2020
  Jóga studio Satyam - Partyzánská
  Pavla Boďa Vanduchová

  Víkend je určen pro všechny začátečníky a zájemce o jógu, kteří si chtějí osvojit základy jógové praxe. Na víkendu se naučíte základní jógové sekvence, včetně Pozdravu slunce. Dále budeme pracovat s dechem a naučíte se jednoduché dechové techniky, relaxační techniky a čeká Vás úvod do meditace. V rámci víkendu budou probírány a vysvětleny také základy jógové filosofie, včetně jógových principů.

 • ZIMNÍ POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  A
  ZIMNÍ POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  6-8.LISTOPAD

  ZIMNÍ POBYT S JÓGOU
  „ v síle přítomného okamžiku"

  6. - 8.11.2020
  ENDEMIT Boutique Hotel a Spa
  Kateřina Čajánková

  Pobyt s jógou v beskydské přírodě v hotelu Endemit se stane nevšedním zážitkem pro všechny, kteří vyhledávají ojedinělá místa plná energie přírody, nerušeného odpočinku a všímavé péče personálu. Tento hotel je svou jedinečností v seznamu AMAZING PLACES a na vlastní oči se přesvědčíte nejen o nádherném panoramatickém výhledu, také o kouzlu vůně otevřené kuchyně a kvalitě jídla z místních surovin, servírovaných s láskou. Wellness nabízí možnost relaxace v bazénu, vířivce, nebo v některé z pěti druhů saun.

  PLNĚ OBSAZENO!

 • DEN JÓGY A ČAJE
  A
  DEN JÓGY A ČAJE
  16.SRPEN

  DEN JÓGY A ČAJE

  Neděle 16. 8. 2020
  Rožnov pod Radhoštěm

  10 – 12 h
  Praxe Živá jóga
  Kateřina Čajánková

  12 – 14 h
  Čajový rituál a degustace čaje
  Shifu Karel Veverka

  15 – 17 h
  Praxe Jógová terapie
  Kateřina Čajánková

  Na terase domu Brillovka v Rožnově pod Radhoštěm se oddáme v jógové praxi sebevlídnému přijímání a zastavíme se na mýtině svého vnitřního ticha a klidu. Potěšíme se pohledem na krásné okolí zelenajících se lesů, díky pokojnému prostoru střešní terasy domu. Praktikováním prožijeme svou přirozenou takovost. Dopolední praxí zaměříme pozornost na spontánní plynutí našeho dechu, jež prosytí pohyby naší pánve, zad a nohou. V odpolední části necháme odplynout vše nepotřebné a zvědomíme dech v pohybu. Dech se stane laskavým průvodcem na cestě k sebepéči a přijetí.