Akce
 • POZDRAV SLUNCI - SURYA NAMASKAR
  A
  POZDRAV SLUNCI - SURYA NAMASKAR
  2.ŘÍJEN

  Pavla Boďa Vanduchová
  neděle 2. 10. 2022
  9.00 – 10.30 hod.
  Jóga studio Partyzánská

  Pozdravy slunce jsou součástí většiny dynamických lekcí a objevují se i v lekcích pomalých. Zařazují se na začátku lekcí, protože tělo postupně zahřívají a mají připravit na další jógové sekvence. Mnohdy stačí pár kol a tělo je dokonale připravené na aktivitu celého dne. Při pravidelné praxi této sekvence se zprůchodňují energetické kanálky v těle (nádís) a zlepšuje se tok energie (prány). Tělo je okysličenější a často odpadají bolesti zad. Na tomto workshopu se naučíme nejznámější pozdrav slunce a vyzkoušíme si jednodušší  i náročnější varianty některých pozic.

  Více...
 • PŘEDKLONY, ANEB PRAXE POKORY A VDĚČNOSTI
  W
  PŘEDKLONY, ANEB PRAXE POKORY A VDĚČNOSTI
  23.ŘÍJEN

  Nedělě 23.10.2022
  9:00 – 11:15 hod.
  Kateřina Čajánková
  Jóga studio Satyam Partyzánská

  Workshop zaměřený na práci předklonových ásan. Jak si dopomoci do předklonů a cítit jen volnost. Jak přijmout naše limity. Co je zapotřebí k tomu, aby se předklon stal praxí pokory a vděčnosti. Součástí lekce budou dechová cvičení a meditace sebepřijetí a vděčnosti.

   

   

   

  Více...
 • POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  A
  POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  25-27.LISTOPAD

  25. - 27.11.2022
  plně obsazeno

  4. - 6.11. 2022

  plně obsazeno

  Pátek - neděle

  ENDEMIT Boutique Hotel a Spa
  
Kateřina Čajánková

  Pobyt s jógou v beskydské přírodě v hotelu Endemit se stane nevšedním zážitkem pro všechny, kteří vyhledávají ojedinělá místa plná energie přírody, nerušeného odpočinku a všímavé péče personálu. Tento hotel je svou jedinečností v seznamu AMAZING PLACES a na vlastní oči se přesvědčíte nejen o nádherném panoramatickém výhledu, také o kouzlu vůně otevřené kuchyně a kvalitě jídla z místních surovin, servírovaných s láskou. Wellness nabízí možnost relaxace v bazénu, vířivce, nebo v některé z pěti druhů saun.

  Více...
 • POZDRAV MĚSÍCI – CHANDRA NAMASKAR
  W
  POZDRAV MĚSÍCI – CHANDRA NAMASKAR
  6.LISTOPAD

  Pavla Boďa Vanduchová
  neděle 6. 11. 2022
  9.00 – 10.30 hod.
  Jóga studio Partyzánská

  Pozdrav měsíci je zklidňující jógová sekvence, která se praktikuje večer a při úplňku, protože s sebou přináší nejen uvolnění tělesného a mentálního napětí, ale přispívá i k regeneraci těla a naladění se na klidový večerní režim. Dalším bonusem je klidný nepřerušovaný spánek. Během lekce si jednotlivé pozice postupně vysvětlíme a rozebereme a celou sestavu se naučíme krok za krokem, abyste si ji mohli pozdrav měsíci praktikovat i sami doma. Již po týdnu pravidelného cvičení dochází ke zlepšení spánkových procesů a celkové regeneraci. Stačí pár opakování navečer a budete se cítit lépe.

  Více...
 • POZDRAV ZEMĚ - PRITHVI NAMASKAR
  W
  POZDRAV ZEMĚ - PRITHVI NAMASKAR
  4.PROSINEC

  Pavla Boďa Vanduchová
  neděle 4. 12. 2022
  9.00 – 10.30 hod.
  Jóga studio Partyzánská

  Pozdrav země je třetím a zároveň posledním ze série jógových pozdravů. Tak jako předešlé dva pozdravy (pozdrav slunce a pozdrav měsíce) je i tento pozdrav odlišný a nese i jinou energii a poselství. Pozdrav země představuje poctu Matce zemi a i jednotlivé pozice se nám mohou přeneseně jevit jako hory a kopce, nížiny a údolí. Většina pozic je praktikována v sedu a lehu s pokorou a zároveň respektem nejen k sobě, ale i ke svému okolí, komunitě, zemi. Praxí tohoto pozdravu se zvyšuje trpělivost, síla a vitalita. Při pravidelném praktikování dochází ke zklidnění mysli a napojení se na své tělo, tělo se stává stabilnější a klidnější.


  Více...
 • SVOBODNÁ PÁTEŘ
  W
  SVOBODNÁ PÁTEŘ
  11.PROSINEC

  Nedělě 11.12.2022
  9:00 – 11:15 hod.
  Kateřina Čajánková
  Jóga studio Satyam Partyzánská

  Workshop jemné terapeutické jógy, která uvolní a osvobodí vaši páteř.
  Prodýcháme ji, uvolníme a zpružníme. Využijeme principy a techniky k vědomé hluboké práci s našimi zády. Odejdete osvěženi příjemnými pocity prostoru a svobody vaší páteře. Součástí lekce bude i osvobozující meditace, jak probouzet svou přirozenou schopnost soucítění a jasného porozumění, již nosíme uvnitř.
  Vítáni jsou všichni, i ti s minimálními zkušenostmi v oblasti jógy.

  Více...
 • ZÁKLONY, ANEB PRAXE POVZBUZENÍ A VYZAŘOVÁNÍ ŠTĚSTÍ
  W
  ZÁKLONY, ANEB PRAXE POVZBUZENÍ A VYZAŘOVÁNÍ ŠTĚSTÍ
  8.LEDEN

  ZMĚNA TERMÍNU!


  Nedělě 8.1.2023
  9:00 – 11:15 hod.
  Kateřina Čajánková
  Jóga studio Satyam Partyzánská

  Workshop zaměřený na práci záklonových ásan. Jak si dopomoci k pohodlnému a bezpečnému záklonu v jógové praxi. O čem to vlastně je a co se v těle otvírá takovou stimulací v záklonu. Součástí lekce budou dechová cvičení a meditace vyzařování štěstí.

  Více...