Akce
 • POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  A
  POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  19-21.ČERVENEC

  19.-21. července 2021
  Pondělí-středa

  ENDEMIT Boutique Hotel a Spa
  Kateřina Čajánková

  Pobyt s jógou v beskydské přírodě v hotelu Endemit se stane nevšedním zážitkem pro všechny, kteří vyhledávají ojedinělá místa plná energie přírody, nerušeného odpočinku a všímavé péče personálu. Tento hotel je svou jedinečností v seznamu AMAZING PLACES a na vlastní oči se přesvědčíte nejen o nádherném panoramatickém výhledu, také o kouzlu vůně otevřené kuchyně a kvalitě jídla z místních surovin, servírovaných s láskou. Wellness nabízí možnost relaxace v bazénu, vířivce, nebo v některé z pěti druhů saun.

   

 • VĚDOMÁ JÓGA
  A
  VĚDOMÁ JÓGA
  12.ZÁŘÍ

  Kateřina Čajánková & Radka Chudárková
  PŘELOŽENO
  NA 12.9.2021

  9.00 – 13.30 hod.
  Jóga studio Mladcová

  Nedělní prostor věnovaný prohloubení a rozšíření naší jógové praxe bude především o práci na sobě. Ze zdravého středu, kterým jsme každý sám o sobě, vychází vše ostatní. Jen tak můžeme dosáhnout fyzické rovnováhy a psychické čistoty. V průběhu celého workshopu budeme pracovat s jedinečnou metodou osobního rozvoje Points of you©, která nabízí symbiózu ladění všech částí našeho já – těla, mysli a duše. Points of you© je izraelská koučovací metoda pracující pomocí karet asociací. Každá karta zobrazuje fotografii, která podněcuje naši mysl vytvářet si vlastní obrazy či představy a vhledem do tohoto obrazu nám asociuje množství souvislostí s našim tématem, problémem, oblastí rozvoje. Pod cíleným vedením nám umožní uvědomit si to klíčové a pojmenovat to, co v prvním okamžiku nevidíme. Umožní nám podívat se na vše z jiného úhlu pohledu.

 • VINYASA FLOW BASICS
  A
  VINYASA FLOW BASICS
  31.ČERVENEC

  Pavla Boďa Vanduchová 
  sobota 31.7. 2021
  9.00 - 11.00 hod. 
  Jóga studio Partyzánská

  Workshop Vinyasy Flow jógy pro začátečníky. Vinyasa flow jóga je velmi populární styl dynamické jógy. Vinyasa znamená přechod z pozice do pozice za pomocí dechu a flow je plynulost, která vytváří jemné přechody mezi pozicemi bez dlouhých vydrží.

 • YOGA DAY - JÓGA DO HLOUBKY
  W
  YOGA DAY - JÓGA DO HLOUBKY
  14.SRPEN

  Pavla Boďa Vanduchová 
  sobota 14.8.2021 
  8.00 - 18.00 hod.
  (s přestávkou na oběd)
  Jóga studio Partyzánská

  Jedná se o celodenní praxi jógy pro mírně pokročilé až pokročilé praktikanty, kteří se chtějí ponořit hlouběji do své jógové praxe. Budeme se pohybovat na úrovni tělesné v rámci ásanové a dechové praxe, na úrovni mysli v rámci meditační praxe a na úrovni spirituální v rámci starodávných jógových textů a příběhů.