Akce
 • ZIMNÍ POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  A
  ZIMNÍ POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  6-8.LISTOPAD

  ZIMNÍ POBYT S JÓGOU
  „ v síle přítomného okamžiku"

  PŘELOŽENO na 12.-14. března 2021
  ENDEMIT Boutique Hotel a Spa
  Kateřina Čajánková

  Pobyt s jógou v beskydské přírodě v hotelu Endemit se stane nevšedním zážitkem pro všechny, kteří vyhledávají ojedinělá místa plná energie přírody, nerušeného odpočinku a všímavé péče personálu. Tento hotel je svou jedinečností v seznamu AMAZING PLACES a na vlastní oči se přesvědčíte nejen o nádherném panoramatickém výhledu, také o kouzlu vůně otevřené kuchyně a kvalitě jídla z místních surovin, servírovaných s láskou. Wellness nabízí možnost relaxace v bazénu, vířivce, nebo v některé z pěti druhů saun.

  PLNĚ OBSAZENO!

 • POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO POKROČILÉ
  A
  POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO POKROČILÉ
  13.PROSINEC

  POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO POKROČILÉ 

  Pavla Boďa Vanduchová
  neděle 13.12.2020
  9.30 - 12.00h.

  Jóga studio Partyzánská

  Pozdravy slunce jsou součástí většiny dynamických lekcí a objevují se i v lekcích pomalých. Zařazují se na začátku lekcí, protože mají tělo připravit na další jógové sekvence. Mnohdy stačí pár kol a tělo je dokonale připravené na celý den. Zvyšuje se energie, tělo je okysličenější a často odpadají bolesti zad. Pokročilejší varianty pozdravu sluncí mají určitá specifika a úskalí, na které není v běžných lekcích jógy dostatek prostoru a času. Každé lidské tělo je specifické a potřebuje jiný přístup. 

 • CHANDRA NAMASKAR
  A
  CHANDRA NAMASKAR
  16.LEDEN

  POZDRAV MĚSÍCI
  CHANDRA NAMASKAR

  Pavla Boďa Vanduchová 
  sobota 16. 1. 2021
  18.00 - 19.00 hod.

  Jóga studio Satyam - Partyzánská

  Pozdrav měsíci je zklidňující jógová sekvence, která se praktikuje večer a při úplňku, protože s sebou přináší nejen uvolnění tělesného a mentálního napětí, ale přispívá i k regeneraci těla a naladění se na klidový režim. Dalším bonusem je klidný nepřerušovaný spánek. Během lekce si jednotlivé pozice postupně vysvětlíme a rozebreme a celou sestavu se naučíme krok za krokem, abyste si ji mohli Pozdrav měsíci praktikovat i sami doma. Již po týdnu pravidelného cvičení dochází ke zlepšení spánkových procesů a celkové regeneraci. Stačí pár opakování navečer a budete se cítit lépe. 

 • POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY KROK ZA KROKEM
  A
  POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY KROK ZA KROKEM
  21.ÚNOR

  POZDRAV SLUNCI SURYA NAMASKAR PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY KROK ZA KROKEM 

  Pavla Boďa Vanduchová
  neděle  21. 2. 2021
  9.30 - 12.00 hod.

  Jóga studio Partyzánská

  Pozdravy slunce jsou součástí většiny dynamických lekcí a objevují se i v lekcích pomalých. Zařazují se na začátku lekcí, protože mají tělo připravit na další jógové sekvence. Mnohdy stačí pár kol a tělo je dokonale připravené na celý den. Zvyšuje se energie, tělo je okysličenejší a často odpadají bolesti zad. Na kurzu si osvojíte tyto sekvence na rozehřátí. Na workshopu se naučíme 2 nejznámější pozdravy slunce, ze kterých vycházejí ostatní pozdravy. Rozebereme si základní pozice pozdravů a přechody mezi nimi, jejich správné provedení a správné dýchání. V závěru nebude chybět relaxace a pozice na uvolnění napětí a stresu. Prostor bude i pro dotazy a pár tipů na domácí praxi.