Akce
 • JÓGA pod širým nebem v zahradách Královy vily
  N
  JÓGA pod širým nebem v zahradách Královy vily
  7.7-21.8..ČERVENEC

  Prázdninové lekce Živé jógy s Kačkou Čajánkovou pod širým nebem

  ČTVRTKY od 17 hodin
  7.7. a 21.7.

  NEDĚLE od 16 hodin
  7.8. a 14.8.

  Čeká vás 90 minutová praxe jógy pod širým nebem v krásném prostředí zahrad Královy vily. Tyto otevřené lekce jsou pro všechny úrovně pokročilosti.

  Více...
 • SVOBODNÁ PÁTEŘ
  W
  SVOBODNÁ PÁTEŘ
  28.SRPEN

  Neděle 28.8.2022
  9:00 – 11:15 hod.

  Kateřina Čajánková
  Jóga studio Satyam Partyzánská

  Workshop jemné terapeutické jógy, která uvolní a osvobodí vaši páteř.
  Prodýcháme ji, uvolníme a zpružníme. Využijeme principy a techniky k vědomé hluboké práci s našimi zády. Odejdete osvěženi příjemnými pocity prostoru a svobody vaší páteře. Součástí lekce bude i osvobozující meditace, jak probouzet svou přirozenou schopnost soucítění a jasného porozumění, již nosíme uvnitř.
  Vítáni jsou všichni, i ti s minimálními zkušenostmi v oblasti jógy.

  Více...
 • PRANA SHAKTI
  W
  PRANA SHAKTI
  10.ZÁŘÍ

  KRISTÝNA A DANIEL PAULUS
  Paulus Yoga
  Jóga studio Satyam Partyzánská
  sobota 10. 9. 2022 / 9:00 - 12:00

  Klíč k energii
  V první části workshopu Vás společně provedeme ásánovou praxí, vedenou shavasnou a meditací. Ve druhé vám představíme téma životní vitální energie z pohledu jógové tradice. Porozuměním a ovládnutím vitální či životní energie získáváme kontrolu nad životem samotným. Pokud chápeme, kde se energie bere, jak s ní ovládnout a směřovat, nemůže nikdy cítit její nedostatek. Jak vypadá věda o práně a co nás může naučit? Budeme si společně povídat o tématu energie a jógovém přístupu k jejímu ovládnutí.

   

  Více...
 • UVĚDOMĚNÍ SVÉHO STŘEDU
  W
  UVĚDOMĚNÍ SVÉHO STŘEDU
  25.ZÁŘÍ

  Nedělě 25.9.2022
  9:00 – 11:15 hod.

  Kateřina Čajánková
  Jóga studio Satyam Partyzánská

  Workshop zaměřený na práci se svým středem a oblastí pánve. Jak nalézt propojení se svou vnitřní silou, která dřímá zakořeněna hluboko v naší pánvi. Probudit a zvědomit svůj střed se podaří jen hlubokou vnímavostí a zvýšením citnosti této oblasti. Posílíme ji, uvolníme, propojíme. Součástí lekce bude dechové cvičení a meditace, jak vnímat tělo a mysl pohromadě, tedy navázat spojení nejen se svým tělem, také se svými pocity.
  Vítáni jsou všichni, i ti s minimálními zkušenostmi v oblasti jógy.

  Více...
 • POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  A
  POBYT S JÓGOU „v síle přítomného okamžiku“
  4-6.LISTOPAD

  4. - 6.11. 2022

  Pátek - neděle

  ENDEMIT Boutique Hotel a Spa
  
Kateřina Čajánková

  Pobyt s jógou v beskydské přírodě v hotelu Endemit se stane nevšedním zážitkem pro všechny, kteří vyhledávají ojedinělá místa plná energie přírody, nerušeného odpočinku a všímavé péče personálu. Tento hotel je svou jedinečností v seznamu AMAZING PLACES a na vlastní oči se přesvědčíte nejen o nádherném panoramatickém výhledu, také o kouzlu vůně otevřené kuchyně a kvalitě jídla z místních surovin, servírovaných s láskou. Wellness nabízí možnost relaxace v bazénu, vířivce, nebo v některé z pěti druhů saun.

  PLNĚ OBSAZENO

  Více...