Akce
 • ŽIVÁ TERAPIE JÓGOU
  W
  ŽIVÁ TERAPIE JÓGOU
  7.ČERVEN

  OTEVŘTE SVŮJ HRUDNÍK AŤ SE VÁM LÉPE DÝCHÁ

  Kateřina Čajánková
  Neděle 7.6. 2020
  9.30 - 12.00 h.
  Jóga studio Satyam MLADCOVÁ

  Na tomto workshopu budeme mobilizovat hrudník, uvolňovat krční páteř a rozhýbávat ramena. Necháme otevřít hrudník a projdeme několika dechovými technikami, které zvědomní proudění energie do prostoru hrudního koše. Obšťastníme oblast srdce léčivou energií dechu a sebepřijetí. Doporučení pro všechny, kteří se chtějí otevřít sami sobě a vnímat jak důležité je oprostit se od věcí, které nelze změnit. Budeme se učit přijímat.

 • POZDRAV MĚSÍCI
  A
  POZDRAV MĚSÍCI
  19.ČERVEN

  CHANDRA NAMASKAR

  Pavla Boďa Vanduchová
  Pátek 19. června 2020
  18.30 - 19.30 hod.
  Jóga studio Satyam - Partyzánská

  Pozdrav měsíci nebo-li Chandra Namaskar patří po Pozdravu slunce mezi nejznámější jógové sekvence. Svým charakterem se řadí mezi zklidňující a uvolňující sekvence a na rozdíl od Pozdravu slunce se praktikuje večer nebo při úplňku. V lekci se naučíme nejznámější Pozdrav měsíce, projdeme si jednotlivé pozice tak, abyste byli schopni si jej zapamatovat a praktikovat sami dle Vašich potřeb.

 • ŽIVÁ TERAPIE JÓGOU
  W
  ŽIVÁ TERAPIE JÓGOU
  21.ČERVEN

  JAK SI UŽÍVAT PŘEDKLONY S POKOROU MATCE ZEMI

  Kateřina Čajánková 
  Neděle 21.6.2020
  9.30 - 12.00 h.
  Jóga studio Satyam MLADCOVÁ

  Na tomto workshopu budeme zpružňovat svoji páteř a uvolňovat okolí pánve a kyčlí. Necháme tělo tvarovat do předklonů a za pomoci vědomého doteku někoho druhého si vlastní prožitek délky a prostoru zvědomíme. Některé pozice tedy budeme tvořit ve dvojicích, proto pokud máte někoho blízkého (kamarádku, manžela, přítele) a chcete se vzájemně učit o síle vědomému doteku, oslovte je a hlaste se ve dvojicích. Není to však podmínkou. 

 • INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  A
  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY
  12-13.ZÁŘÍ

  INTENZIVNÍ JÓGOVÝ VÍKEND PRO ZAČÁTEČNÍKY


  12.-13. září 2020
  Jóga studio Satyam - Partyzánská
  Pavla Boďa Vanduchová

  Víkend je určen pro všechny začátečníky a zájemce o jógu, kteří si chtějí osvojit základy jógové praxe. Na víkendu se naučíte základní jógové sekvence, včetně Pozdravu slunce. Dále budeme pracovat s dechem a naučíte se jednoduché dechové techniky, relaxační techniky a čeká Vás úvod do meditace. V rámci víkendu budou probírány a vysvětleny také základy jógové filosofie, včetně jógových principů.

 • HLAS JAKO OBRAZ SEBEPOJETÍ
  A
  HLAS JAKO OBRAZ SEBEPOJETÍ
  7.ČERVEN

  HLAS JAKO OBRAZ SEBEPOJETÍ

  Ivana Vostárková
  Termín se překládá na podzim 2021

  VIVID house a SATYAM yoga

  Společně s lektorkou Ivanou Vostárkovou budeme hledat svůj původní hlas, abychom se mohli setkat s tím, kým skutečně jsme. Cestou osvobozování hlasu se nám může vrátit síla projevit své tvůrčí schopnosti, přijmout sami sebe, svou jedinečnost, neopakovatelnost.