SATYAM ONLINE STUDIO A CESTA POZNÁNÍ

 

Kde najdete program Cesta poznání, jak funguje a jak do něj můžete vstoupit?

Program Cesta Poznání najdete na online platformě “teach:able”, která funguje velmi jednoduše. Dostanete se na ni z našeho webu nebo přímo kliknutím na Satyam Online Studio.

Na stránkách Satyam Online studia si přečtete všechny důležité informace o projektu Cesta poznání. Přes jednotlivé karty třech různých částí se prokliknete na bližší informace o nich.

Po zvolení vámi vybrané série, či kompletu, dáte jednoduše “Koupit” a stránka vás navede k registraci. Je třeba se registrovat pomocí emailu a vámi vytvořeného nového hesla.  Potom jednoduše zaplatíte kartou přes platební bránu PayPal a ihned jsou vám lekce nahrány ve vašem registrovaném profilu k prohlížení a přehrávání. Je to velmi jednoduché a funguje to rychle a spolehlivě naprosto všem.

Pro zjednodušení se můžete prokliknout přímo přes tyto odkazy níže:

 

Plánujeme nabídnout i jednotlivé sestavy ze III.série ke koupení jednotlivě. V těchto sestavách si můžete praktikovat sami na svých jógamatkách tak, jako při lekcích jógy ve studiích. (dostupné od   11.6.2021)

  

Máte další otázky? Zde odpovídáme na ty nejčastější.

Můžu si koupit celý program naráz?
Kteroukoliv část Cesty Poznání, tedy sérii I., II., nebo III. můžete zakoupit jednotlivě. Také můžete koupit celý program, tedy všechny 3 části najednou již teď za zvýhodněnou cenu v balíčku komplet.

Je program v češtině?
Ano, vše jsme převedli do češtiny.

Kterou část si mám vybrat?
Doporučujeme začít od I. části a celou sérií procházet postupně. K lekcím se pak můžete libovolně vracet.

Jak často mohu lekce přehrávat a jak dlouho mi budou k dispozici?
Zakoupené lekce si můžete kdykoli pouštět a zastavovat, přeskakovat, kombinovat, a znovu a znovu přehrávat a to odkudkoli, lehce se připojíte v počítači, na tabletu i v mobilu. Neomezený přístup k vašim videím máte online po dobu 6 měsíců od zakoupení a o své lekce samozřejmě nepřijdete ani po znovuotevření studia.

Zvládnu to?
Ano, projekt Cesta poznání je vhodný pro všechny - začátečníky, věčné začátečníky, mírně i více pokročilé. Také těhotné ženy mohou cvičit série I. a II. Své kouzlo poznání a hloubky prožitku objeví všichni ti, kteří chtějí projít všechny tři části projektu od začátku. Praxe je postupně komplexnější, ale sílu, pružnost i pochopení, které pro zvládnutí budete potřebovat, společně plynule budujeme od první lekce.

Další informace k jednotlivým sériím najdete přímo na stránkách projektu. Přejděte na Satyam online studio.