Jógamatka Golden Bliss

Barva: Golden Bliss
Materiál: přírodní kaučuk, recyklované mikrovlákno
Délka: 183 cm
Šířka: 61cm
Tloušťka: 3,5 mm
Váha: 1,8 kg
Údržba: možno prát v pračce max. na 30°C, bez použití aviváže a bez ždímání

Doporučení: namydlit jemným mýdlem, osprchovat a nechat sušit ve stínu, nevystavovat přímému slunečnímu záření na dlouhou dobu, chráníte si dlouhodobě sytost barev


Cena: 2490,-

Unikátní dvouvrstvá jógamatka v originálním designu jen pro Jóga studio Satyam Zlín

Barbory Podlipné, zakladatelky Ananasany.

Vrchní vrstva je vyrobena z recyklovaného mikrovlákna, které je velice jemné a příjemné na dotek. Je barvena přírodními barvami na sojovém základu. Zaručuje 100% grip. Čím více se vám potí ruce, tím lépe podložka drží.

Spodní vrstva je vyrobena z přírodní gumy. Materiál je odebírán z rodinné kaučukové plantáže na ostrově Sumatra. Na jakémkoli podloží absolutně neklouže a nekroutí se. I přesto, jak je podložka pohodlná a měkká, je dostatečně pevná, aby ochránila před nerovnostní podloží, jako např. kamínky apod. Je dosti silná a její obrovskou výhodou je opora, kterou poskytuje pro vaše kolena a lokty. A vydrží vám roky. Lehce ji smotáte do ruličky a dáte do popruhu, který je součástí. Nosíte pak na rameni.

Materiály, které jsou použité pro výrobu jógamatek jsou přírodní a tedy 100% ekologicky recyklovatelné. Vyrobeno v Indonésii.

Nechali jsme jich vyrobit jen omezené množství, limitovanou a jedinečnou 1.edici. Dosud 2 designy pro Satyam Yoga studio. Stávají se tak originálním doplňkem vašeho jógového šatníku, neboť okouzlí všechny kolem, to nám věřte. Darujte podložku svým přátelům, ženám a mužům, maminkám a dětem, jako nezapomenutelný dárek.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE POMŮCKY?

K zakoupení, prohlédnutí a vyzvednutí přímo v Jóga studiu Satyam - Partyzánská 7043, Zlín

Objednávejte mailem - katerina.yoga@seznam.cz, nebo telefonicky - 731 540 258

Doručíme ván je až domů, ať už poštou, nebo osobně. Poštovné hradíme my.

Mám zájem o produkt