DEN JÓGY A ČAJE

DEN JÓGY A ČAJE
DEN JÓGY A ČAJE

Neděle 16. 8. 2020
Rožnov pod Radhoštěm

10 – 12 h
Praxe Živá jóga
Kateřina Čajánková

12 – 14 h
Čajový rituál a degustace čaje
Shifu Karel Veverka

15 – 17 h
Praxe Jógová terapie
Kateřina Čajánková

Na terase domu Brillovka v Rožnově pod Radhoštěm se oddáme v jógové praxi sebevlídnému přijímání a zastavíme se na mýtině svého vnitřního ticha a klidu. Potěšíme se pohledem na krásné okolí zelenajících se lesů, díky pokojnému prostoru střešní terasy domu. Praktikováním prožijeme svou přirozenou takovost. Dopolední praxí zaměříme pozornost na spontánní plynutí našeho dechu, jež prosytí pohyby naší pánve, zad a nohou. V odpolední části necháme odplynout vše nepotřebné a zvědomíme dech v pohybu. Dech se stane laskavým průvodcem na cestě k sebepéči a přijetí.

V polední pauze mezi praxí jógy si v prostoru Jannies coffee house poslechneme něco o tom co je to čaj, jak a kde se pěstuje, jak se připravuje. Budeme se věnovat degustaci speciálních vzorků a nasajeme nezapomenutelnou atmosféru vyjímečné přípravy čaje technikou Gong Fu Cha a to vše s mistrem čajových obřadů Karlem Veverkou.

Cena komplet den: 1100,-

Přihlášení mailem: katerina.yoga@seznam.cz

Platba předem: č.ú. 3224650399/0800  VS: 1608

Program jógy bude probíhat v prostorech střešní terasy domu Brillovka, ulice Bezručova 211, Rožnov pod Radhoštěm. Prosím přineste si k praxi svou vlastní jógamatku, 2 cihly a deku.

Yoga teacher Kateřina Čajánková / 731 540 258 / katerina.yoga@seznam.cz
IG: satyamjoga
www.satyamstudio.cz

Shifu Karel Veverka / 607 702 537 / toshiro.veverka@gmail.com
IG: karel_veverka_cesta_mnicha, FB: Karel Veverka (トシロウ)
www.toshiroveverka.wixsite.com/mysite