JIN JANG JÓGA

JIN JANG JÓGA
JIN JANG JÓGA

Jana & Andrea
neděle 23. 2. 2020 / 9:00 - 12:00 hod.
Satyam Mladcová

Speciální workshop vedený dvěma lektorkami - Janou Horáčkovou a Andreou Plačkovou, kdy jedna lektorka bude vést lekci a druhá bude dohlížet a asistovat cvičícím v pozicích. Můžete se těšit na propojení dvou stylů jin a jang jógy.

Po úvodní meditaci a zklidnění s vámi Jana začne jangovou jógou, kdy své tělo pozvolna rozpohybujete a zahřejete. Projdete si několik kol Pozdravů slunce a poté se budete věnovat stojným pozicím se zaměřením na obnovení energie v těle. Po jangové ásánové praxi přejdete k relaxační sekvenci jin jógy, kterou citlivě povede Andrea. Postupně tak protáhnete a ozdravíte celé tělo. Na závěr celého workshopu necháte vše doznít v hluboké relaxaci a uvolnění při jemné masáži hlavy za použití bylinných olejů.

Spojením dvou stylů jógy jin a jang se vyrovnává energie uvnitř těla. Jangové cvičení posiluje, zahřívá a očišťuje celé tělo. Naopak jinové cvičení nám pomáhá ztišit uspěchaný způsob života. Přináší poměrně rychlé uvolnění ztuhlosti a stimuluje funkci vnitřních orgánů. Učí nás dokonalému prožití přítomného okamžiku. Workshop je vhodný pro všechny jógové úrovně, včetně začátečníků.

Přihlášení: Jana Horáčková / email: jogajana.cz@gmail.com / tel. 731168723

Cena: 450,- Kč

Po přihlášení na akci je nutné zaplatit workshop na účet: 43-8189020297/0100, poznámka pro příjemce: Jméno a příjmení účastníka.

Těšíme se na vás v krásném prostředí jógového studia Satym Zlín-Mladcová, Návesní 233, 760 01

 

Jana Horáčková

JogaJana
+420 731 168 723
jogajana.cz@gmail.com
www.jogajana.cz