JÓGA NIDRA: TECHNIKA HLUBOKÉHO ODPOČINKU PRO DOPLNĚNÍ ENERGIE

JÓGA NIDRA: TECHNIKA HLUBOKÉHO ODPOČINKU PRO DOPLNĚNÍ ENERGIE
JÓGA NIDRA: TECHNIKA HLUBOKÉHO ODPOČINKU PRO DOPLNĚNÍ ENERGIE
Martina Jandová
Sobota 22. 1. 2022 / 9.00 - 10.30 h.
Jóga studio Satyam Partyzánská
 
Přijďte zažít hluboký, obnovující a vyživující odpočinek na speciální sobotní lekci s jemnými jógovými pozicemi a technikou jógového spánku, díky které se během krátkého času skvěle uvolníte a načerpáte mnoho energie.
 
Na začátku lekce se dozvíte něco o technice jóga nidry - o jejích pozitivních účincích na tělo i mysl, o tom jak se na ni nejlépe připravit i jak ji podle potřeby provádět sami doma. 
 
V samotné praxi nejdříve připravíme naše tělo i mysl jemnými jógovými pozicemi na hluboký odpočinek a následně prožijeme naprosté uvolnění a příjemný stav čistého bytí.
 
CO JE JÓGA NIDRA?
 
Jóga nidra je speciální vedená relaxační technika, která navozuje hluboké uvolnění našeho těla a mysli. Jóga nidra se provádí v leže na zádech a jediným naším úkolem je následovat hlas učitele -  podobně jako u vedené meditace. Díky jemným a přesným instrukcím se naše tělo bez úsilí dostává do hlubokého odpočinku, ve kterém tělo aktivuje sebeléčivé procesy, vyplavuje uložený stres a odstraňuje energetické bloky. Jóga nidra má mnoho pozitivních účinků na fyzické i psychické zdraví.
 
Technika je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé. Není doporučeno ji provádět při depresích a schizofrenii.
 
Přihlášení: martinajandovayoga@gmail.com
Cena: 350 Kč
Úhrada: 1355333052/3030
VS: 2201