Prostor SATYAM YOGA STUDIO
V našem JÓGA studiu na Partyzánské ulici ve Zlíně najdete variace stylů a přístupů k józe, umění tradiční čínské techniky Tchaj-ťi a energetických cvičení Čching-kungu.
Jsme otevřený a komunitní prostor pro praktikování, sdílení, přednášky, nebo workshopy. Zajímají nás témata týkající se zdraví. Tradiční indické filozofie jógy, ajurvédy, tradiční čínské medicíny, psychologických a psychoterapeutických témat Jak pracovat s duší a myslí. Pořádáme pravidelně tematické degustace čaje, v naší milé čajovně, která je součástí studia. Organizujeme také kurzy vaření a jídlo připravujeme přímo zde. Varná deska je skryta v úžasném stole, kolem kterého si všichni tvoříme kruh pro sdílení satvické, tedy veskrze povznášející, pozitivní a čisté energie. Prostory lze po dohodě i jednorázově pronajmout.
 
Studio je vybaveno všemi pomůckami pro cvičení. Originálními neklouzavými podložkami s našim Satyam designem, dekami, bolstery, cihličkami, popruhy a polštáři. Na stěnách cvičebního sálu máme závěsné popruhy pro prvky Iyengar yogy. Nemusíte si nosit vůbec nic s sebou. Přijďte jen v příjemném oblečení, které umožňuje volný pohyb, s čistými chodidly a dobrou náladou. Čeká vám laskavé přivítání. 
 
Máme dámskou i pánskou šatnu, se samostatnými toaletami a 2 sprchami.

 

Naše omítky jsou v celém interiéru hliněné, přírodní, tuženy suchou trávou a bylinami. Stále se snažíme dělat vám radost čerstvými květinami, přírodními vůněmi a čirým denním světlem z obrovských střešních světlíků. Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte. S jakými pocity odcházíte. Vážíme si vaší důvěry.
 
Náš systém přicházení do otevřených lekcí je formou papírové registrace. Tedy možná malinko zaostáváme za moderní a rychlou dobou všech aplikací, ale je to náš záměr. Vracíme se zpět k základům (a to nejen při praktikování jógy). Nenutíme vás do online registrování. Dáváme vám možnost volby, v  podobě dobrovolného příchodu na lekce. A to na základě upřímného záměru a chuti na sobě pracovat. Nebereme si peníze za lekce, na které se nedostanete. Třeba proto, že se necítíte dobře, nebo jen máte potřebu zůstat se svými bližními déle, než jste plánovali. Registrační karty mají všichni ti, co si přejí předplatit několik lekcí dopředu. Ty zůstávají u nás ve studiu. Vždy když přijdete, najdete si svou z kartotéky a vytáhnete ji na stůl. Předplatné  je platné na dobu 6 měsíců (nyní v nejisté době vám dobu o čas uzavření studia prodlužujeme). Karty zůstávají nejméně po dobu 3 let v kartotéce. Když nechodíte aktivně praktikovat, stále věříme, že se vrátíte. 
 
Peníze za předplatné do otevřených lekcí můžete převést na účet, nebo přinést v hotovosti. Kurzy platíte na účet, pokyny vám předá lektorka kurzu. Nepřijímáme platební karty.
 
Vždy se na vás těšíme !