Prostor SATYAM YOGA STUDIO

Obsah lekcí
V našem JÓGA studiu na Partyzánské ulici ve Zlíně najdete variace stylů a přístupů k Józe, umění tradiční čínské techniky Tchaj-ťi a energetických cvičení Čching-kungu.

Prostory studia
Jsme otevřený a komunitní prostor pro praktikování, sdílení, přednášky, nebo workshopy. Zajímají nás témata týkající se zdraví. Tradiční indické filozofie jógy, ajurvédy, tradiční čínské medicíny, psychologických a psychoterapeutických témat Jak pracovat s duší a myslí.

Nabídka akcí
Organizujeme pracovní víkendové workshopy a akce. Také kurzy vaření a jídlo připravujeme přímo zde. Varná deska je skryta v úžasném stole, kolem kterého si všichni tvoříme kruh pro sdílení satvické, tedy veskrze povznášející, pozitivní a čisté energie.

Pronájem studia
Prostory lze po dohodě i jednorázově pronajmout. Pokud nás zaujme vaše téma a týká se zdraví, alternativní medicíny, podpory duševní práce.

Vybavení studia
Studio je vybaveno všemi pomůckami pro praktikování. Originálními neklouzavými podložkami s našim Satyam designem, dekami, bolstery, cihličkami, popruhy a polštáři. Na stěnách cvičebního sálu máme závěsné popruhy pro prvky Iyengar yogy. Máme dámskou i pánskou šatnu, se samostatnými toaletami a 2 sprchami.

Interiér
Naše omítky jsou v celém interiéru hliněné, přírodní, tuženy suchou trávou a bylinami. Stále se snažíme dělat vám radost čerstvými květinami, přírodními vůněmi a čirým denním světlem z obrovských střešních světlíků. Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte. S jakými pocity odcházíte.

Registrace na lekce
Náš systém přicházení do otevřených lekcí je formou papírové registrace. Tedy možná malinko zaostáváme za moderní a rychlou dobou všech aplikací, ale je to náš záměr. Vracíme se zpět k základům (a to nejen při praktikování jógy). Nenutíme vás do online registrování. Dáváme vám možnost volby, v podobě dobrovolného příchodu na lekce. A to na základě upřímného záměru a chuti na sobě pracovat. Nebereme si peníze za lekce, na které se nedostanete. Třeba proto, že se necítíte dobře, nebo jen máte potřebu zůstat se svými bližními déle, než jste plánovali. Registrační karty mají všichni ti, co si přejí předplatit několik lekcí dopředu. Ty zůstávají u nás ve studiu. Vždy když přijdete, najdete si svou z kartotéky a vytáhnete ji na stůl. Předplatné je platné na dobu 6 měsíců. Karty zůstávají nejméně po dobu 3 let v kartotéce. Když nechodíte aktivně praktikovat, stále věříme, že se vrátíte.

Úhrady za lekce, kurzovné
Peníze za předplatné do otevřených lekcí můžete převést na účet, nebo přinést v hotovosti. Kurzy platíte na účet, pokyny vám předá lektorka kurzu. Nepřijímáme platební karty.

Vždy se na vás těšíme !      

Co se vám u nás líbí?

„Prostory studia Satyam jsou naprosto vyjímečné, nádherné, doplněné o vkusné přírodní designové doplňky, vhodně zvolené barvy interiéru - tlumené, přírodní, profi osvětlení (skvělá je možnost tlumení a zesílení intenzit světla), vynikající provětrání celkových prostor včetně otevíratelných světlíků, krásné a funkční sociální zázemí, přívětivé, příjemné prostředí. Podobné studio znám jen z Prahy. Za Satyam jsem neskutečně šťastná :-)”

— Pavlína P.

„Nejvíce jsem si oblíbila masáže Markétky Gargulákové. Jsou příjemné, uvolňující a uklidňující. Jsem velmi spokojená a v návštěvách budu pokračovat.”

— Jarmila T.

„Nejvíce se mi líbí středeční a čtvrteční ranní lekce. Krásný začátek dne po protažení, uvolnění a dobití energie. A Kačku Č. jsem si oblíbila pro její způsob vedení lekcí, jasné vysvětlení s vlídným klidem. Děkuji, vážím si možnosti a prostoru k jógove praxi v tak příjemné a obohacující atmosféře. ”

— Lada H.

„Miluju lekce Katky Čajánkové. Je úžasná bytost, vyzařuje z ní klid a krásná energie. Studio je nádherné a mně osobně v něm nechybí vůbec nic :-) Jezdím do Satyam z Kroměříže a prostě mi to za tu cestu stojí, kdykoliv můžu přijet. Jsou to jediné lekce, ktere si dokážu upřímně užít. Zrelaxuju, protáhnu se a naberu zde spousty nové energie :-) Přeji Satyam, aby se mu dařilo, aby kvetlo, aby přitahovalo samé dobré lidi a aby tady pro nás všechny bylo ještě hodně hooooodně dlouho! ❤Mám Vás ráda❤ ”

— Veronika J.

„Bez pomůcek by těžko člověk jógu zvládal, obzvláště jako začátečník. Takže děkujeme za poskytnutí:-) na lekcích Pavly Boďa Vanduchové a kontrolu správně provedených pozic, zajímavé hodiny proložené i vyprávění o józe, za příjemnou komunikaci a milý přístup.”

— Jana S.

„Moje zenové místo ve Zlíně. Přeji ať jste stále stejně skvělí jako doposud ❤️.
Vše na 1 s * :-) mám to v Satyamu ráda a jde vidět že vše děláte ❤️. A to jde vidět hned když člověk do studia vkročí. ”

— Michaela L.

„Jóga pro radost v neděli v 18.30 ! Skvělá lektorka, lekce je dynamická a zároveň uvolňující. K Pavlínce Vanduchové chodím pravidelně 8 let, vždy dá do lekce něco nového, nikdy se nenudím a mám po lekci pocit krásné lehkosti.”

— Hana K.

„Martina Jandová je profík a nasávám každé slovo, které při její lekci padne Jak říkám, Martina je člověk na svém místě. A samozřejmě Kačka. Její slova hladí na duši i srdci! Člověk najde v Satyam sám sebe a pozná své nitro. Moc se těším na další návštěvu!”

— Aneta B.

„Terapeutická jóga na záda mi pomáhá zklidnit se a od bolesti zad. Kateřina Čajánková, lepší průvodce jógovou praxí si neumím představit, je tak jemná, příjemná a zkušená. Jsem za vás nesmírně ráda a vděčná ♥️ ”

— Veronika B.

„Jóga pro těhotné mě skvěle připravila na porod, k Radance Prokopové chodím stále, její lekce jsou přínosné i na duchu. Rozhodně používání pomůcek zkvalitňuje praxi a nemusím nosit jógamatku.”

— Pavlína Z.

„Lekce s Pavlou mají hlavu i patu. Pavla je lektorka, se kterou se po lekcích cítí člověk moc příjemně. Přináší příjemné protažení těla, příjemný pocit z prostoru ve studiu, dokonalý oddych od běžného života.”

— Michaela V.

„Líbí se mi vše, ale občas je na lekcích dost lidi. Vůbec by mi nevadil nějaký rezervační systém ???? Jste skvělí !”

— Veronika B.

„Kateřina Čajánková, je pro mě největší profesionál a nejlepší učitel jógy. Lekce jógy s Kačkou mě pomáhají k cestě k sobě samotné a upevnit si zdraví. Mám Satyam prostě ráda”

— Petra J.

„Navštěvuji lekce mých tří oblíbených lektorek Jóga studia Satyam a to Kateřiny Čajánkové (profesionalita, zkušenost, skvělé navádění do pozic, laskavost, pokora), Radany Prokopové (přirozenost, uvolněnost, spontánnost, zkušenost) a Pavly Boďa Vanduchové (zkušenost, profesionalita, asistence v asánách)”

— Pavlína P.